16 uwag do wpisu “Ogrodowy skrzat

    1. Znalazłam go w kwietniu.
     Od kilku tygodni mam problem z powiadomieniami. 😦 Miałam zaznaczoną opcję informowania o nowych wpisach na blogu Radzidomowo. Maile od WP z informacją o nowych komentarzach na moim blogu ciągle lądują w pocztowym spamie. Nie umiem rozwiązać tego problemu. 😦

     Polubienie

     1. Skoro znalazłaś w kwietniu, to na pewno był ubiegłoroczny. Nic dziwnego, że tak wyglądał.
      Nowe wpisy na subskrybowanych przez Ciebie blogach pokazuje tutejszy czytnik (na górnej belce), wystarczy od czasu do czasu do niego zajrzeć. Z komentarzami gorzej. Nie masz w poczcie opcji „to nie spam”, czy może ona nie działa? Bo jak rozumiem, z tej poczty masz przekierowanie na właściwy adres i spam się nie przekierowuje?

      Polubienie

      1. W Czytniku mam zaznaczoną opcję: Powiadom mnie o nowych wpisach. Nie dostałam powiadomienia o Twoim wpisie.
       Gdy powiadomienie o komentarzu ląduje w spamie, to za każdym razem zaznaczam „to nie spam”. Niestety opcja nie działa. Gdy rejestrowałam się w WordPress, to podałam prywatny adres mailowy w wp.pl. Tam przychodzi poczta z WordPress.

       Polubienie

 1. Miałam na myśli zastąpienie poczty przez czytnik. Zaznaczanie w nim opcji nic nie zmienia, skoro wiadomo, że to konto pocztowe się nie sprawdza. Szkoda, że nie użyłaś gazetowego maila, w nim „to nie spam” działa ok.
  Czytnik jest bardzo pożytecznym narzędziem. Możesz w nim obejrzeć wszystkie subskrybowane wpisy i możesz też zobaczyć odpowiedzi na Twoje komentarze. Wystarczy do niego co jakiś czas zaglądać. Za jego pośrednictwem można też znaleźć inne interesujące blogi na WP, szukając po tagach.
  Ale oczywiście zdecydowanie najlepszą metodą jest korzystanie z rss, zarówno do wpisów jak i do komentarzy. Jeśli używasz Firefoxa, polecam dodatek Feedbro.

  Polubienie

 2. Konto pocztowe działało zawsze dobrze. Dopiero od 2 tygodni powiadomienia o komentarzach z WordPress przenoszone są do spamu. Dzisiaj do adresu pocztowego WordPress dodałam Filtr, który umieścił adres mailowy na „białej liście”. Może to rozwiąże problem. Przyszło mi do głowy, że wcześniej może kliknęłam niechcący w odnośnik „Oznacz jako spam” w mailu z WordPress.
  Jak chodzi o powiadomienia o nowych wpisach, to powinny pojawiać się wyłącznie w postaci dzwonka z pomarańczową kropką na górnym czarnym pasku mojego bloga.
  Czasami zaglądam do Czytnika i wiem, jak działa. 😉

  Polubienie

 3. Sprawa załatwiona. 🙂 Wczoraj dostałam normalnie powiadomienie o Twoim komentarzu.
  Dzwonek mi odpowiada, bo nie jest nachalny. 😉 Rss używałam kiedyś krótko, ale ta metoda wydała mi się zbyt bałaganiarska.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s